Date Generale     Coordonatori județeni    școala de vară 
   Prima Conferintă Natională SPUNE!    școala de iarnă    Calendar 

Coordonatori județeni

Nr. Crt. Nume si prenume Telefon Email Judet
1 Tudor Ponoran 726820639 rik_pt13@yahoo.com Alba
2 Rus Ramona 740950898 honey_4_u_90@yahoo.com Arad
3 Nedelcu Georgiana 727856615 nedelcu_geo_sefa@yahoo.com Arges
4 Stinga Raluca-Ioana 751129989 raluci_tweety@yahoo.com Bacau
5 George Lucian 726256673 lucian_georgell@yahoo.com.au Bihor
6 Pavel Ana Maria 746379111 pavel.anamaria@yahoo.com Bistrita Nasaud
7 Corsei Arina 743680850 arina_dark@yahoo.com Botosani
8 Fodor Noemi 741129457 fandrea_7@yahoo.com Brasov
9 Adamache Teodora 745238970 teodora_adamache@yahoo.com Braila
10 Bujor Mirela 742111488 mirelacarmen2004@yahoo.com Bucuresti, sect. 1
11 Din Florentina 722320389 florentinadin@yahoo.com Bucuresti, sect. 6
12 Predescu Ioana 723284147 ladyjokmy@yahoo.co.uk Bucuresti, sect. 5
13 Radu Alexandra 745136133 tzuskys@yahoo.com Bucuresti, sect. 4
14 Stefanescu Diana 722193308 felycyty_4yr_soul@yahoo.com Bucuresti, sect. 2
15 Ilie Ioana 724545907 lil_alien_16@yahoo.com Bucuresti, sect. 3
16 Perianu Ruxandra 724580602 ruxy_mini_mo@yahoo.com Buzau
17 Coșuleanu Andrei 720883554 andrei_toto@yahoo.com Calarasi
18 Roșca Daiana 741194918
daiana_larisa@yahoo.com Caras-Severin
19 Mihali Alexandra 728069264 lxndrmhl@yahoo.com Cluj
20 Groze Cristina 723312712 mistika_on@yahoo.com Constanta
21 Cotarcea Radu 723191203 cotarcea_radu@yahoo.com Covasna
22 Voicu Raluca 727350955 raluca13voicu@yahoo.com Dambovita
23 Neagu Giorgiana 741231597 ngiorgiana@yahoo.com Dolj
24 Alexandrache Sofia 743155132 sophistikted@yahoo.com Galati
25 Rusu Alina 728154819 rusu_alyna24@yahoo.com Giurgiu
26 Medar Andreea 720024777 medar_andreea28@yahoo.com Gorj
27 Bucataru Alexandra 722141093 ale_apocaliptik@yahoo.com Harghita
28 Crainic Danut-Alexandru 747991720 danut_crainic@yahoo.com Hunedoara
29 Ionita Liana 723742476 smarty_li@yahoo.com Ialomita
30 Balan Gheorghe 745255247 balanghi@yahoo.com Iasi
31 Moldoveanu Ileana Andreea 723051634 bebelusha_2050@yahoo.com Ilfov
32 Faur Alexandru-Bogdan 743206942 faur_alex_bogdan@yahoo.com Maramures
33 Pleșca Ștefan 742967889 stefan.plesca@gmail.com Mehedinti
34 Cozma Petru Raul 745763640 petrisor_c@yahoo.com Mures
35 Munteanu Ionut 749838129 ionutz_2oo5@yahoo.com Neamt
36 Iacob Andreea 747276064 andreea_iacob_ot@yahoo.com Olt
37 Frantz Zsolt Istvan 749600596 frantz.zsolt@yahoo.com Satu Mare
38 Sincan Sergiu 722556372 sergiu.sincan@gmail.com Prahova
39 Dobocan Carmen 743021079 carmen_fashion@yahoo.com Salaj
40 Patru Vasile Sorin 269855445 patrusorin2006@yahoo.com Sibiu
41 Corbu Alexandra 729567176 astrig_ahj_y@yahoo.com Suceava
42 Mehedintu Andrei 746100533 andreimehe14@yahoo.com Teleorman
43 Stan Larisa 726.844.163 larysa_stan@yahoo.com Timis
44 Amuzescu Alina 742254554 alu5k2yahoo.com Tulcea
45 Bărăgănescu Cristina 740228543 tyaly66@yahoo.com Valcea
46 Chipcia Mihai 742906286 vicentzo_sagli3ri@yahoo.com Vaslui
47 Prodan Dragos 724790343 horcruxes_1990@yahoo.com Vrancea

site by Webdesigner.ro